Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes 19ka so kran za trupci

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: A L T O - V E 09 Mar 09:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
A L T O  -  V E
Mercedes-Benz Atego 25-28 0 МКД
Polovni gumi i bandazi R 17.5 R 19.5 i R 22.5 0 МКД
Furgon 7.20m 0 МКД
Mercedes 14-19 moze i posebno furgon 0 МКД
Kamionot e vo vozna sostojba nanego ima vgradeno kran za trupci so korpa evropa deferencijal idealen e za rabota vo pilana
Moze i na delovi motor menjac deferencijal kran korpa
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Radovis Tregoje në hartë
078727474
A L T O - V E
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E
Mercedes 25-27 kipper 0 МКД
Mercedes-Benz Atego 18-28 kipper meiller 0 МКД
HIAB kranovi 0 МКД
Mercedes Atego 18-28 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione