Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes 18-24 1999 kipper kran

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: A L T O - V E 19 Mar 10:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
A L T O  -  V E
Preden deferencijal i reduktor za 4x4 0 МКД
Mercedes 25-27 kipper 0 МКД
Mercedes-Benz Atego 25-28 0 МКД
Sanduk roletna od MAN TGA 0 МКД
Kamionot e vo odlicna soatojba kiper e a kranot ke go poztavine vo zavisnost od vasite potrebi nov pod ima kiperot
a kranovi imame na laget 30 komada
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Radovis Tregoje në hartë
078727474
A L T O - V E
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E
Mercedes-Benz Atego 18-28 kipper kran 0 ЕУР
Iveco za delovi 4 osovinec 0 МКД
Prikolka za kamion 0 МКД
Mercedes  vo odlicna sostojba 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione