Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUPUVAM KAMIONI

Blihet nga: Abdu 06 Maj 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
KUPUJEM KAMIONE
Mercedes Benz actros od 1997. do 2012. god.
volvo Tegljač f12 e FH12 : 420-460-480 od 1990 do 2003 e ot 2000 do 2008
POLUPRIKOLKA c BBW ot 1993 do 2003 god

Viber/WhatsApp: +359897452066
Leaflet
Në fillim