ACTROS SCHMITZ poluprikolici

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: VAT TRANSPORT Dje 23:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 000 EUR

Komuna: Gazi Babë, Shkup
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Actros
Se prodavaat 2 Mega Actrosi (315/60/22.5):
Godina: 2006/2007
Pominati km: 1 250 000 - 1 350 000
Sostojba: Odlicna
Gumi: 80%
Redovno servisirani, promeneti plocki, komplet amortizeri, hlanjaci, cetvrokruzeni ventili, tristop cilindri, ulje vo diferencijal i menjac, itn...

++++++++++++++++++

2 Prikolki Mega Schmitz (385/55/22.5):
*Godina 2006/2007
*Sostojba: Odlicna
*Visina vnatresna: 2.8m
*Doubledeck
*Gumi: 50-80%
*Rabotni saati: 9000h


***BEZ ZAMENI***
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim