Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES ATEGO 1222 KRAN

17 500 EUR

Shitet nga: Toni 16 Tet 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kamionot e vo odlicna sostojba so poninati 390.000 km , proizveden 2008 godina Vgraden mu e aluminumski sandak. Kamionot se prodava bez kran. Oprema ima : Klima (funkcionira), elektrika na stakla, tahograf na karticka i dr. Poveke informacii na telefon : 078 431 575
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione