Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz 22-32 sumski kamion

8 700 EUR

12 500 EUR

Shitet nga: Dimitar 23 Qer 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
-reg:20.07.2019
-novi gumi 80-90%
-redovno servisiran
-atestiran
-evropa deferencijali
-dolzina na sandk 6,3m
Dimitar
072213081
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione