Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BAGER, БАГЕР

17 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEHNOINZINERING DOOEL Radovis 10 Maj 20:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
>> NA AKCIJA <<
>> BAGER LIEBHERR A312 , VO ODLICNA SOSTOJBA , == 17000 EU SO DDV !!!
MOZE ZAMENA
----
>> CITROEN BERLINGO , 2002 godina = 1800 EU !!!
---
>> FIAT DOBLO 1.3 mj , 2009 god., == 4300 EU !!!
---
MOZNA ZAMENA - PONUDETE !!!
TEHNOINZINERING DOOEL Radovis
075-357-753
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione