Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Cisterna

19 500 EUR

Shitet nga: Branko 11 Nën 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava aluminiumska cisterna marka Lag 40m3 teska 4900kg godina na proizvodstvo 2003 cena 19500 evra
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione