POVOLEN KAMION MERCEES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: БИГМАК 21 Sht 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë 5 350 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gazi Babë, Shkup
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Drug model
СЕ ПРОДАВА ПОВОЛЕН КАМИОН МЕРЦЕДЕС ВО ВОЗНА СОСТОЈБА.
РЕГИСТРИРАН.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim