Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes 814 registriran

5 990 EUR

Shitet nga: mercedes 15 Shk 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Dobro socuvan kamion mercedes 814
Godina na proizvodstvo1996
Odlicen motor pali vozi
Novi gumi,
Novi akumulatori
Napred i pozadi e na federi
Cerada i arnjevi
Nov metalen patos,4mm
Registriran cela godina
kontakt 071432726 i 071380564
mercedes
071432726
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione