Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Sprinter 311 cdi Max

0 MKD

Shitet nga: Mercedes 05 Sht 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava Kombe Mercedes Sprinter 311 Cdi Max 2001 godina registrirano do 10.04.2019 80 kw vredi da se vidi za poveke informaci na tel. 070 427 112 Cena po dogovor
Mercedes
070427112
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione