Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Sprinter 208D Ladilnik

0 MKD

Shitet nga: Kire 01 Sht 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Novi gumi, redovno servisiran , smeneto ulje filtri.
Kombeto e pali vozi bez nikakvi problemi.
Moze zamena so moja doplata, za pomalo vozilo so ladilnik .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione