Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES SPRINTER 313CDI LADILNIK

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMEL 95 15 Korr 21:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMEL 95
FORD MONDEO 2.0 TDCI TITANIUM X 7 900 EUR
AUDI A6 2.7TDI 6 700 EUR
PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 4 900 EUR
SMART FORFOUR 1.5 DCI PASSION 116.000km so servisn 3 450 EUR
MERCEDES SPRINTER 313CDI
-LADILNIK SO DUPLA KOMORA
-GODINA NA PROIZVODSTVO 2010
-EURO 5
ODLICNA SOSTOJBA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
IMEL 95
FIRMATA IMEL 95 VRSI PRODAZBA NA POLOVNI MOTORNI VOZILA PO POVOLNI CENI. VOZILATA SE UVEZENI OD GERMANIJA I ITALIJA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
cano pop ristov 43 Tregoje në hartë
078-288-077
Leaflet
IMEL 95
IVECO DAILY 35S12 LADILNIK 9 500 EUR
CITROEN JUMPY 2.0 HDI KLIMA 5 500 EUR
SEAT LEON 1.9 TDI 4 700 EUR
MERCEDES-BENZ C 200 CDI 10 500 EUR
Në fillim