Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz Sprinter 315 cdi novo hitno

9 000 EUR

11 800 EUR

Shitet nga: bobi 13 Maj 01:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
prodavam sprinter 315 cdi Maxi
4. 30
servisiran
manual 6 brzini
novi gumi
reg cela godina
bez zameni
se vozi so B kategorija
cena 9000 eur so DDV
Golf vw ford transit bmw 5 mercedes
Crafter iveco fiat ducato man daf opel audi caddy ...
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione