Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES BENZ SPRINTER 211 CDI

Shitet nga: Gashi Dje 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
-MERCEDES BENZ SPRINTER 211 CDI
-2007 GODINA
-80KW-110PS
-315.000 KM
-EURO 4
-SERVISNA KNISKA
-SERVO VOLAN
-2X AIRBAG
-BORD KOMPJUTER
-ELEKTRICNI STAKLA
-WEBASTO
-RADIO CD
-2 KLUCA
-UVEZEN OD GERMANIA
-PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIA
-VREDI DA SE VIDI I PROBA
-TEL-070-576-233
Në fillim