Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Benz SPRINTER 313 CDI

0 MKD

Shitet nga: DAIMLER 22 Jan 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
MERCEDES BENZ SPRINTER 313 CDI

-UVEZEN OD GERMANIA
-SITE PLATENI DAVACKI DO
REGISTRACIA
-2 X KLUCA
-BORD KOMPJUTER
-2X AIRBAG
-SERVO VOLAN
-GODINA 2008
-GUMI 90% NOVI
-KOMBETO E VO ODLICNA SOSTOJBA
-EXTRA SOCUVAN
-HALOGENKI
-NO SMOKING
ODRZAVANO I E NA REALNI KILOMETRI SO GARANCIJA, MOZE PROVERKA VO SERVIS PO VAS IZBOR

VREDI DA SE VIDI I PROBA

Cena Po Dogovor

Tel:070-779-969
072-700-270
DAIMLER
070779969
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione