Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES-BENZ SPRINTER CDI -08 GODINA

Shitet nga: Gashi Dje 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
-MERCEDES BENZ SPRINTER CDI
-2008 GODINA
-95KW-129PS
-283.000 KM
-EURO 4
-SERVISNA KNISKA
-SERVO VOLAN
-2X AIRBAG
-BORD KOMPJUTER
-ELEKTRICNI STAKLA
-2 KLUCA
-UVEZEN OD GERMANIA
-PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIA
-VREDI DA SE VIDI I PROBA
-TEL-070-576-233
-
Në fillim