Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Benz Sprinter CDI

0 MKD

Shitet nga: Ardit 05 Qer 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
MERCEDES SPRINTER CDI
Euro5
GODINA 2010/2011
95kw/130ps
193.000 - KM
2 KLUCEVI - 4 DOBRI GUMI
SENZORI ZA PARKIRANJE-NAPRED/NAZAD
3 SEDISTA - 6 BRZINI
ABS - AIRBAG - ASR
BORDCOMPUTER - RADIO CD
SERVO
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTROVIZORI
SOCUVANA
STEGNATO
DONESEN OD GERMANIJA SO VOZENJE
IMA SITE PLATENI DAVACKI

TEL:070-379-972
TEL:070-359-189
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione