Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES-BENZ SPRINTER -213 cdi

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: GRADEZNI MASINI Dje 15:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime

MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI EURO5

GOD:2010
MOTOR :95KW
Nosivost:950 KG+7 Patnici
Gumi 275-75R16C
•Radio
•Sanduk 2.7 m
Platena Carina do Registracija
GRADEZNI MASINI
koristeni vozila: -Bageri -Mikseri -Betonski pumpi -Kiperi -Valaci -Grederi -Bulduzeri -Sanduci za kiperi -Prikolki i Poluprkolki -Tovarni i vlecni vozila Vo blizina na autoputot Теtоvo-Skopje 2 км
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Zelino Tetovo Tregoje në hartë
071787148
https://www.facebook.com/NurtruckMK
GRADEZNI MASINI
071787148
Leaflet
GRADEZNI MASINI
Mercedes-Benz Sprinter 316 cdi maxi 0 EUR
Mercedes-Benz ACTROS PUTZMEISTER 36m 0 EUR
Valjak Bomag 90 0 MKD
Mercedes-Benz Carnehl Kiper 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione