Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz SPRINTER 215CDI -07

0 MKD

Shitet nga: Servis-dellovi 20 Jan 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
MERCEDES SPRINTER 215CDI
GOD.NA PROIZV.2007
POM.KM.207.000
OPREMA;,EL.STAKLA,EL.RETROVIZORI,CENTRALNO,ABS,SERVO,AIRBAG....
PLATENI DAVACKI ,REGISTRIRAN 1 GODINA
Servis-dellovi
071787148
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione