Mercedes unimog

Shitet nga: Dalibor 09 Tet 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kumanovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Unimog
Se prodava freza za sneg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim