Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Vito

7 700 EUR

Shitet nga: Burhan 18 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
Vito
Kolata sega e na mk tabli regestriran za 9 patnici i do 8 mesec 2018 vo top sostojba
Leaflet
Në fillim