Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Combo 1.3CDTI Holandsko (klima) 90ps

5 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Joker Kompani 05 Qer 20:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
VW Golf 7 1.6 TDI 105ps 2013god 6brzini NAVI Holan 11 900 ЕУР
Opel Combo 1.3 CDTI 2011 god Holandsko 75 ps 3 200 ЕУР
Opel Combo 1.3CDTI 2013 god Holandsko(klima)90ps 6 000 ЕУР
Fiat Doblo 1.3CDTI 2007god Holandsko (klima) 3 700 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavadar
Prodhuesi
Opel
Modeli
Combo
Voziloto e uvezeno od Holandija,vo perfektna sostojba,kako novo.Originalna kilometraza so servisna kniga,site servisi napraveni vo Opel Holandija.So ful oprema:
Elektrika na stakla
CD fabricko vgradeno
Klima
Novi 4 gumi
Komandi na volan
AUX izlas USB
Elektricno podesuvanje na retrovizori
Dolzina 170
Sirina 150
Visina 130
Nosivost 875 kg
Plateni se site davacki do registracija
CENATA E BEZ DDV
Info :070/218-038
Joker Kompani
Prodazba na polovni patnicki i tovarni vozila.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Blagoj Krstik 2/6 Tregoje në hartë
070218038
Joker Kompani
070218038
Leaflet
Opel Combo 1.3 CDTI 2011 god Holandska 75ps(klima) 3 700 ЕУР
Ford C-Max  1.6 HDI 2005god 2 500 МКД
Opel Combo 1.3CDTI 2013 god Holandsko(klima)90ps 6 000 ЕУР
Opel Combo 1.3 CDTI 2011 god Holandsko 75 ps 3 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione