Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Movano 2.5 Disel nga CH-Schweiz

7 500 EUR

Shitet nga: Sadush 17 Sht 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kamioni esht me Kiper, vjen nga Zvicra me tabela te CHs.
Kamioni shitet, Carina nuk esht e paguar.

Diesel 2.5: hargjime jashtzakonisht te vogla.
ToP ne form.
Service Maximum.
Kiper
2007
95`000km

per mè Shum ju lutem ne Tel. apo Whatsapp.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione