Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Vivario 2.5 patnicko kombe moze i zamena

6 000 EUR

Shitet nga: Marsel 29 Nën 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava Opel vivaro 2.5 patnicko
kombe 8+1
god.2004
so realni 180000 km
vebasto
moze zamena za tovarno kombe
Leaflet
Në fillim