Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kombe ladilnik Peugeot Boxer 2.8 HDI

0 EUR

Shitet nga: Zdravko 15 Shk 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Proizvedeno 2002 godina
Registrirano so zelen karton do 07.2018
Solidni gumi
Zacuvan enterier
Se funlcionira na nego.
Cena po dogovor
Mozna zamena za avtomobil, dajte ponuda.
Zdravko
078263480
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione