Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Scania 112 vo delovi

Shitet nga: Saso 22 Gush 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Prodhuesi
Scania
Modeli
112
Se prodava scania 112 vo delovi
Leaflet
Në fillim