Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Scania Tandem

Shitet nga: Popov Petar 18 Pri 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kamionot e vo super sostojba. Moze i zamena za pomala kola ili kamion euro 5 !!!!!!!
Popov Petar
075421520
Leaflet
Në fillim