Scania 124.400

Shitet nga: ... 16 Tet 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kavadar
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: 124.400
Se prodavaat poveke kamioni SCANIA I DAF
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim