SCANIA 124L 470 so Ladilnik Schmitz

Shitet nga: Gligor 18 Tet 02:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kavadar
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: 124.400
1.Se prodava Scania 124L 470 Topline, Euro 3 2003 god, kompletno isfarbana, so motor 2012g so 300000km, kamionot e vo Top sostojba, spreman za EU , novi gumi, lamela, kompletno pretresen za relacii Vo EU.
2.Se prodava poluprikolka ladilnik Schmitz 1995god ,motor Thermo King SB III, so Eko osovini, visina 2,65,aluminiumski bandazi, vo odlicna sostojba.
Se prodavaat komplet , a moze i posebno! HITNOO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim