Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Scania 124.420

0 EUR

Shitet nga: Жарко 18 Maj 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продаваат делови за сканиа а може и комплетно . 2003 година . Нема мотор и мењач.
Жарко
075 450 101
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione