Scania 124.420

Shitet nga: Aleksandar 16 Tet 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kavadar
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: 124.420
godina na proizvotstvo 2002g. EYRO 3. Extra sostojba!!! Registriran do 01.10.2019god. so novi gumi, retarder klima i dr!
i Poluprikolka SHCMITZ god na proizvotstvo 2002 disk osovini!!!
cena na kamionot 8300euro
cena na prikolka 4100euro
komplet 12000euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim