SCANIA 124.420

Shitet nga: Aleksandar 16 Tet 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë 14 760 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Kavadar
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: 124.420
SCANIA EURO 3 2002 godina registriran do 01.10.2019 Voziloto e vo ekstra sostojba so klima retarder, vebasto dobri gumi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim