Poluprikolka kiper platforma

Shitet nga: ... 18 Tet 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kavadar
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: Drug model
Poluprikolki kiperi
Marka REICH 2013 godina 28m3
Marka CHARNEL godina 2003 33m3-so nadgradba
27m3 bez nadgradba
Poluprikolki platformi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim