Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamion SCANIA 93-210

Shitet nga: Vase 23 Tet 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam Kamion Scania vo ekstra sostojba registrirana servisirana za poveke inf na Tel Pozz
Në fillim