Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SCANIA Euro 5 -07 TOP moze i zamena za kola

0 MKD

Shitet nga: Tode Sakaliev 15 Maj 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продаваме камион Сканиа ЕУРО5, 2007год, на Бугарски таблици со 50% учество, a другото на отплата со работа и обезбедена работа во Европа.
Камионот е во одлична состојба moze zamena za kola i so doplata.
За подетални информации на телефон. 071 340 082.
Tode Sakaliev
0038971340082
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione