Scania Euro 5 top sostojba

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Alfa Sedum Grup 16 Tet 18:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Kavadar
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: R 420
Se prodava Scania Euro 5 2007 Godina vo TOP Sostojba so novi gumi i se smeneto na nea 980000 km.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim