Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Scania i prikolka Tandem komplet evro 4

10 000 EUR

13 000 EUR

Shitet nga: Ljupco 19 Pri 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SCANIA I PRIKOLKA KOMPLET.TOP FORMA.
KAMIONOT E NA BUGARSKI TABLI NO MOZAT DA SE REGISTRIRAAT VO MK ZATOA STO PRVA REGISTRACIJA BESE VO MAKEDONIJA.
POVEKE INFORMACII NA TEL.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione