Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Scania R 420

Shitet nga: Dragi 21 Nën 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava ili zamenuva skanija r420.so 800000 iljadi fabricki.servisirana novi gumi akumulatori i se od potrosen materijal smeneto moze zamena za gradezen materijal ili viluskar linde
Leaflet
Në fillim