Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW CRAFTER 2.5 TDI KLIMA

Shitet nga: Ardit 17 Dhj 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
NOV UVOZ | NOV UVOZ | NOV UVOZ
VW CRAFTER
Godina : 2008
Elektricni stakla
Abs
Klima
Webasto
Greaci na sedistata
Vozdusno sediste
Podesuvanje na volan
100kw; 136ps
Top sostojba
Plateni site davacki do registracija
Moze proverka po vas izbor
Moze zamena

Tel:070480363
Tel:072599436Leaflet
Në fillim