Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Crafter 2.5 TDI -08

9 000 EUR

Shitet nga: Xxxxx 28 Qer 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
*VW crafter2.5*godina:2008*sila na motor 100kw*nosivost:1500 .kg * Uvezena OD Germania
Elektricni prozorci* centrala brava so dalinsko CD radio org vw moze zamena za sprinter servisirano se koplet
Leaflet
Në fillim