Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW CRAFTER 2.5TDI vo perfektna sostojba

7 500 EUR

10 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: KK 11 Mar 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Перфектна состојба, редовно одржувано и сервисирано. Направени сите големи сервиси.
Година: 2008
Километража : 219.000 км
Големина на мотор: 2461cm3
Сила на мотор: 80 kw
Тип на мотор: TDI
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Каросерија: Комбе
Врати: 5
Носивост: 1059кг
Надворешна боја: Бела
Број на седишта 3
Клима мануелна и автоматска клима
Радио On-board компјутер
Електрични прозори
Централно заклучување
CD player
ESP
ABS
Воздушни перничиња Предни

телефон за контакт 070210745 Петар
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione