Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW TRANSPORTER T5

9 599 EUR

Shitet nga: Przo Bitola 04 Jan 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
VW TRANSPORTER FURGON / 1968 sm3 / 75 kw / 102 ks / 2012 god./ 203942 km /prva registracija 29.10.2017 godina/ neuvezuvano kupeno od Porsche Skopje/

Cena 9.599,oo eur + DDV povratno

http://www.przo.com.mk

070/207-336
Przo Bitola
070207336
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione