Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Transporter T5 2.5 -08 so klima

10 500 EUR

Shitet nga: T5 17 Tet 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kombeto e vo odlicna sostojba so servisna kniska napraven servis so novi gumi dva kluca registriran oprema: koza sedista - Klima-Radio -2 kuti na strana za alat za povece info javete se na br:075423852 bes zamena vredi da se vidi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione