Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VOLVO 420

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AUTOKING 02 Dhj 17:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shtip
Prodhuesi
Volvo
Modeli
420
Kiperot e vo odlicna sostojba so 12 glanc novi gumi,registriran cela godina
AUTOKING
078213333
Najgolem izbor na polovni i novi rezervni delovi 0 MKD
Jaguar XF 2.7-09 0 MKD
Mazda CX-7 2.2-12 CH 0 MKD
RENAULT MEGANE 1.5 dci-04 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione