Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Volvo F12 405

8 500 EUR

Shitet nga: Blaze 20 Shk 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Volvo f12 405 ks 1993 god
Reg. 09-2020 nos. 11300
Komplet na federi, gumi odlicni
Vo super sostojba
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione