Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Volvo FH 420

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Teftertrans 12 Nën 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava Volvo FH 420 , godina 2011 , 350000 km .

Teftertrans
070218327
Leaflet
Në fillim