Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamioni registrirani

0 EUR

Shitet nga: Zorica 05 Sht 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Prodhuesi
Volvo
Modeli
FH
Продавам 4 Камиони (регистрирани):
2 Х ДАФ - 09.2007, поминати 930.000 км, 410 КС, двата се идентични
ВОЛВО - 420 КС, ЕВВ, 12.2010 година со поминати 750.000 км
МАН - 372 КС, 1991 година со поминати 1.400.000 км, комплет со тандем приколка 1991 со 2 осовини.
Полуприколка ШМИЦ 13.6 м фургон, 2001 год
Полуприколка ШМИЦ 13.6м фургон 2005 год
За повеќе информации јавете се на тел. 078/457-677 Зорица
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione