Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dve volvo vlekaci fh 12 edno ispravno dr za delovi

0 MKD

Shitet nga: mitko 26 Gush 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
dve volva fh 12 380 eur 2 na dvete se smeneti setovi lamela potisna drug lager luk dvete so novi pumpi za visok pritisok i novi injektori ne reparirani (novi) ednoto e za delovi skoro kopletno a drugoto vo vozna sostojba reg so zelen karton gumi solidni motor menjac ODLICNI,mozi zamena za ponov vlekac za kes ekstra cena za podetalni informacii zivko 075/339-303
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione