Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Volvo FH12

4 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: VBI BUS Makedonija 31 Mar 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava Volvo vlekac
Model: FH 42 TB
Godina: 1997
Sila na motor: 309 kW
Gorivo: Diesel
VBI BUS Makedonija
078/808 038
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione